ترنج: جشنواره کارآفرینی زنان

اولین دوره جشنواره ترنج توسط مجمع کارآفرینان ایران و با محوریت کارآفرینی اجتماعی زنان برگزار می‌شود و متقاضیان تا ۳۰آذرماه فرصت دارند فرم‌های مربوطه را تکمیل و ارسال کنند.

مجمع کارآفرینان ایران با همکاری سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی مرتبط، نخستین جشنواره بزرگداشت زنان کارآفرین اجتماعی را با عنوان جشنواره ترنج با هدف معرفی، ترویج و تجلیل از مؤثرترین فعالیت‌ها به منظور قرار گرفتن در زنجیره ارزش پیشرانان اقتصادی و کارآفرینان بزرگ کشور در حوزه‌های کارآفرینی اجتماعی و محیط زیست، کارآفرینی اجتماعی و توسعه آموزشی، کارآفرینی اجتماعی و توسعه پایدار منطقه‌ای، کارآفرینی اجتماعی، فقرزادایی و عدالت اجتماعی، کارآفرینی اجتماعی و بهبود دسترسی به خدمات درمان و رفاه و کارآفرینی اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌کند.

لازم به ذکر است متقاضیان شرکت در این جشنواره فرصت دارند تا ۳۰ آذر ۱۴۰۱ با مراجعه به صفحه اختصاصی جشنواره در وب سایت مجمع کارآفرینان ایران به آدرس، https://iranef.org/awards/ ضمن تکمیل فرم مربوطه، مدارک و مستندات لازم را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.

اولین دوره اهدا جایزه ترنج همزمان با هفته ملی کارآفرینی و برگزاری همایش بزرگداشت زنان کارآفرین اجتماعی ایران در اسفند ماه برگزار می‌گردد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شایسته به عمل خواهد آورد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت مجمع کارآفرینان مراجعه کرده یا با دبیرخانه مجمع به شماره ۸۸۵۲۲۷۷۴ – ۰۲۱ و آدرس ایمیل info@iranef.org در تماس باشید.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.